05 Mayıs 2014

Kiğılı Giyim'den Aldığım Gömleğin Yaka Kısmı Deforme Oldu.

2013 eylül ayında Ankara Keçiören'deki Antares AVM içersindeki Kiğılı Giyim mağazasından 50 tl karşılığında bir gömlek almıştım. Almış olduğum bu gömleği ayda en fazla 2-3 defa kullandım ve hiç bir zamanda kravat ile de kullanmadım. 2014 mart ayına geldiğimizde gömleğin yaka kısmı deforme olmaya başladı.

Bende gömleği aldığım mağazaya götürdüm, onlarda incelenmek üzere ilgili birime gönderdiler. İnceleme neticesinde gömleği değiştiremeyeceklerini söylediler. Ben gömleği bu şekilde kullanmaya devam edersem 3 ay sonra tamamen kullanışsız hale gelecektir. Bu durumda bir yıl olmadan aldığım gömleği kullanamayacak ve vermiş olduğum 50 tl boşa gidecektir. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Salih 143 Okunma

Cevaplar

  • Salih08 Mayıs 2014

    kİĞILI GİBİ BR FİRMADAN BÖYLE BİR GERİ DÖNÜŞ BEKLEMİYORDUM.BİZ KALİTELİ OLSUN DİYE KİĞILIYI TERCİH ETTİK,ONLAR İSE BİZİM GÜVENİMİZİ HEM ÜRÜNDE, HEMDE ŞİKAYET SÜRECİNDE ZEDELEDİLER..

  • Salih06 Mayıs 2014

    ilgili firma,kullanımdan dolayı deformasyon olduğunu söylüyor.sizce kiğılı gibi bir markanın gömleği eylül 2013 den mart 2014 e kadar 6 aylık bir sürede nasıl deforme olur.bu seneye kadar birçok gömlek kullandım,ilk defa bu şekilde başıma böyle bir iş geliyor.hem biz kaliteli olsun diye kiğılı dan aldık.Hakkımı helal etmiyorum,aynı zamanda hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürününüz yaka bölümündeki deforme sebebiyle merkezimize gelmiş ve ürün müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Kiğılı olarak ürün ve hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekte ve üretimimizden kaynaklanmayan hataları da belirtmek gerektiğinin bilincindeyiz. Saygılarımızla, Kiğılı Giyim Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön