22 Ocak 2014 #2251140

Kiğılı Giyim'in Müşteri Hizmetleri Çözüme Yönelik Davranmadı

Müşteri hizmetleri kendilerini savunmacı bir şekilde konuştular. Konu ile ilgili görüştüler. Kiğılı tarafından bir üretim hatası yokmuş yapabilecekleri hiçbir şey yokmuş. Ben bu gömleği çöpe atayım o zaman 3 aylık gömlek bu hale gelirse sizin diğer ürünlerinizin ömür ne kadar olur acaba. Küçücük Kiğılı firmasının yaptığına bakın ya. Bu ürün %100 elyaf olduğundan böyle kırışıklık normalmiş. Paramı helal etmiyorum.

Mustafa 52 Okunma

Cevaplar

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Bazı %100 pamuk kumaşlarda farklı dokuma teknikleri kullanıldığında kumaşın kırışma hassasiyeti artmaktadır. Örneğin düz dokuma kumaş ile desenli dokuma kumaş, her ikisi de %100 pamuk olmasına rağmen kırışma oranı farklılık göstermektedir. Pamuk doğal bir elyaftır ve avantajları olduğu gibi dezavantajları da ne yazık ki vardır. Vücuda nefes aldıran, terletmeyen dokusunun tek dezavantajı çabuk kırışması ve ütü konusunda hassas olmasıdır. Yıkandıktan sonra nemliyken, yüksek ısıda buharlı ütü ile ütülenmesi problemi giderecektir. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

  • Mustafa25 Ocak 2014

    konu ile ilgili görüştüler...kigılı tarafından bir üretim hatası yokmuş yapabilecekleri hiçbirşey yokmuş. ben bu gömleği çöpe atayım ozaman 3 aylık gömlek bu hale gelirse sizin diğer ürünlerinizin ömür ne kadar olur acaba... küçüçük kigılı firmasının yaptığına bakın ya...bu ürün %100 elyaf oldugundan böyle kırışıklık normalmiş arkadaşlar kiğılıdan bir ürün alırken 1000 kere düşünün...yazıkları olsun.paramı helal etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön