31 Ekim 2016 #6823575

Kiğılı Giyim'in Kalitesizliği

Eylül 2014 yılında satın aldığım Kiğılı markasının üst serisi olan ve firma sahibinin ismini taşıyan Abdullah Kiğılı serisine ait takım elbisenin pantolonun arka kısmında 20 cm boyunda kumaş yırtığı oluştu. 21 ekim'de takımı bir mağazasına teslim ettim. Firmanın call center'i aradığında: 2 yıllık sürenin geçtiğini söyleyerek ürünle ilgili sorunun üstünü kapattı.


Hatalı ürüne sahip çıkmayan firma bu seriyi "üst ürün grubu diye" satıyor. 29 Ekim günü ise ürünü teslim ettiğim mağazaya takım elbise gelmiş mi diye sordum. Takım elbise gelmiş. Ama nasıl? Küçük bir çantanın içine sıkıştırılarak. Ceket kırış kırış. Hatasını kabul etmiyor, ayrıca iade etmeyi bile başaramıyor. Yıllardır değişik firmaların takım elbiselerini giyen birisiyim. İlk kez böyle bir problemle karşılaşıyorum. Teşekkürler Abdullah Kiğılı. Kaliten isminde saklı.

Caglar 686 Okunma

Cevaplar

  • Caglar16 Kasım 2016

    Bu siteden yapılan şikayetler firma tarafından yanıtlanıyor. Peki nasıl? Standart bir metinle. Ötesi yok. Sonuç: Değişen bir şey yok. Yani bir çaba veriliyor mu, çözüm sağlanıyor mu? Hayır. Bir Türk firmasının kendi iç tüketicisine davranışı bu şekilde ise firma ile ilgili olumlu düşünmek mümkün olamaz. Firmanın yaklaşımını görünce diğer tüketiciler de bilsin diye kayıt açmıştım. Marka olmanın sadece üretmek olmadığını gösteren 78 yıllık kiğılıya çok teşekkürler. Özetle: artık, kalitesizliğin isminde saklı.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sektördeki 78 yıllık deneyimimiz ve liderliğimizle sizlerden gelen her türlü geri bildirimi hediye olarak aldığımızı bilmenizi isteriz. Konuyla ilgili gerekli araştımalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön