18 Şubat 2013

Kiğılı Giyim Yün Hırka Bir Yıkamada Deforme Oldu!

Kiğılı mağazasının internet sitesinden yün hırka satın aldım. Bir kere giydikten sonra etiketinde yazdığı gibi elde yıkadım ve hırka garip bir şekil aldı. Üst kısmı bollaştı, alt kısmı daraldı, yamuk bir görünüm oluştu. Bunun üzerine firmayı aradım ve durumu anlattım. Bana ürünü kendilerine göndermemi, inceleyeceklerini belirttiler.


Ürünü kendilerine gönderdim. Firma benimle hiç iletişime geçmeden aynı ürünü bana geri göndermiş. Cevap olarak bir mektup yollamış, mektupta ürünün doğru şekilde yıkanmadığı için hatanın bende olduğunu bildirmiş. Bana ürünü nasıl yıkadığımı sorma gereği bile duymadılar.Kendi kafalarına göre yorum yapıp beni haksız olmakla itham ettiler.

Ümit 67 Okunma

Cevaplar

  • Ümit20 Şubat 2013

    Bu yaklasimdan sonra bir Daha asla kigili kullanmayi dusunmuyorum.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön