20 Şubat 2013 #1640635

Kiğılı Giyim Yıkama Hatasıymış!

Zonguldak Demirparkta bulunan Kiğılı Mağazasından 4 ad. gömlek aldım. Aldığım gömleklerden birinin yakasında bulunan materyalin arızalı olması nedeniyle mağazaya götürdüm. Mağaza yetkilisi bu materyali iğneyle düzeltip ütülemesi sonucu materyal ense kısmına gitti. Tekrar gittiğimde gömleği benden alıp fabrikaya gönderdiler.


Fabrikadan gelen cevabı yazıda gömleğin yıkama neticesinde deforme olduğunu söylediler. Aldığım 4 gömlekte aynı kişi ve makina tarafından aynı deterjanla yıkanmış olup, diğer 3 gömlek bozulmamıştır. Firmanın yapacak bir işlemlerinin bulunmadığını ifade etmeleri üzerine gözleri önünde çöpe attım. Dahada Kiğılıdan alışveriş yapmam. Sadece adı varmış.

Cevdet 77 Okunma

Cevaplar

  • Cevdet23 Şubat 2013

    Bundan sonra çevremdeki arkadaşlarımın, Kiğılıdan alışveriş yapma, zamanı gelince anlarsın uyarılarını başıma da gelen bu olay sonrası uygulayıp bende Kiğılıdan alışveriş yapacak olan arkadaşlarımı uyaracağım.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön