12 Eylül 2013 #2009237

Kiğılı Giyim Ürününe Sahip Çıkmıyor!

Yılbaşından önce Antalya Özdilek mağazasından yazlık gömlek aldım, indirimde olduğu ve hoşuma gittiği için. 3 gömlek 99 TL, 1 gömlek 49 TL idi. 49 TL'lik gömlekten 1 adet aldım. Oda sorunlu çıktı. Gömlek her zaman sürekli giyilmemesine karşın koltuk altında erime yaptı ve küçük bir açılma meydana geldi. Ürünü aldığım mağazaya götürdüm.


Mağaza müdürü E*** bey bu ürünü buradan almış olamazsınız dedi. Ben sürekli buradan alışveriş yaptığımı söyledim. Bu zamana karşın başka bir Kiğılı Giyim mağazasına gitmedim. Tedaş çalışanı olduğum için kurumum Kiğılı Giyim ile anlaşma sağlamış ve bizlere hediye çeki verilmiştir. Nakit alım karşılığı olarak. Fiş sordu fişi kuruma kestiğinizi söyledim. Bu gömlek bu şekilde gider gelir dedi bana.

Batuhan 97 Okunma

Cevaplar

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili Çağrı Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş

  • Batuhan19 Eylül 2013

    Kiğilı Mağazası konu ile ilgili olarak beni arama gereksinimi bile duymadı bu konudan dolayı üzgünüm gerçekten.Türkiye'nin önde gelen böylesine büyük bir müessesenin duyarsız kalmasını kınıyorum üzüntüyle karşılıyorum.Ben Türkiye'nin enerji sektörünün önde gelen kamu kurumunda çalışmaktayım.Kurumumuz Kiğilı ile anlaşarak Türkiye genelinde yüzlerce arkadaşımıza giyim istikakı sağlamaktadır.Kiğilı son derece basit bir konu üzerinde durmamıştır.Durumu tüm çalışma ofis ve yakın arkadaşlarımla paylaşacağım.Alışveriş yaparak para kazandırıyoruz ama müşteri olarak değerimiz Kiğilının nezdinde sıfırdır.Üzgünümm...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön