13 Şubat 2013

Kiğılı Giyim Üründe Tüylenme Oldu!

Kiğılı Şanlıurfa mağazasından aldığım 7 parça üründen 2 tanesinde ( süveter ve gömlek) tüylenme ve deforme oldu (1 hafta içerisinde) faturalarıyla ispatlıdır. Henüz giymediğim etiketi koparılmayan 2 tane trikoyu iade ettim, diğerlerini ürün incelemeye aldılar.


Sonuç sık kullanıma bağlı tüylenme ve deforme olmuş muş . Şikayet maili atınca mecburen geri dönüş yaptılar ve 2. kez ürün incelemeye gitti. ( 1 haftada nasıl bir sık kullanma olur acaba takdirlerinize sunuyorum. ) Neyse sonuç yine aynı sadece telefon açıp gerekirse tüketici mahkemesine başvurmamı söylediler.

M.murat 34 Okunma

Cevaplar

  • M.murat17 Şubat 2013

    Sonuçtanda anlaşılacağı gibi değişen bir şey yok müşteri görüş ve önerileri hiç değerlendirilmiyor.Herkese klasik aynı cevaplar.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön