23 Mart 2013 #1701869

Kiğılı Giyim Üründe Anormal Bir Yırtılma Olması!

Pantolonunun arkasında yırtılma olayını yaşadığım takım elbisemi Bolu Haigvay kiğılı mağazasına teslim ettim. Mağaza yetkilileri yapılan inceleme sonucunda yırtılma olayının kullanım ve zaman kaynaklı olduğunu ifade ederek yırtık pantolonlu takımı iade etmek istediklerini belirttiler.


Yaklaşık 25-30 Yıldır takım elbise kullanan biri olarak ilk kez yaşadığım böyle bir olayın kullanıcı hatası denerek reddedilmesini esefle kınıyorum. Firmanın bu sorunu çözebileceğine inanmıştım ancak müşteri hizmetleriyle görüşünce firmanın hiç bir biriminin meseleye insan merkezli bakmadığını anladığımdan dolayı hiç bir şey beklemiyorum. Bu durumu esefle kınıyorum.

Gürbüz 35 Okunma

Cevaplar

  • Gürbüz15 Nisan 2013

    Kiğılı firmasını esefle kınıyorum. Ömrüm oldukça hiçbir mağazanıza girmemeyi ve bu durumu yeri geldiğinde tüm dostlarımla paylaşmayı düşünüyorum. Ürünlerinizin her geçen gün düşen kalitesininin!!!! Faturasını müşterilerinize kesmeniz çok zavallıca bir şey.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön