17 Ocak 2014 #2240577

Kiğılı Giyim Ürün Değişimi Yapmıyor!

Kasım 2013 tarihinde Kiğılı Giyim Ankara Cepa AVM mağazasından birçok ürün aldım. Kahverengi kumaş pantolon da bunlardan biriydi. Ürünü bir kez giydikten sonra bel bölgesinde dikişlerin açıldığını gördüm. Yaklaşık 1 ay sonra mağazaya gittim ve değişimini talep ettim. Merkeze gönderdiler ve 25 gün sonra dönüş yaptılar.


Red kararı çıktı dediler ve gelin iade edelim dediler. Kendilerine konuyu anlatan bir mail gönderdim ama bana sadece "inceleme yapıldı, değişemeyiz" mealinde aynı cevabı verdiler. Yıllardır alışveriş yaptığım bu markadan ilk kez bir sorunla karşılaşmam üzerine çözüm sunmamaları sebebiyle bir daha alışveriş yapmayacağım.

Halit 118 Okunma

Cevaplar

  • Halit02 Kasım 2016

    İrtibata geçmediniz. Daha önce dediğim gibi, artık ürünlerinizi almıyor ve aldırtmıyoruz.

  • Halit22 Ocak 2014

    Yukarıda irtibata geçilecektir mesajını görüyorum. Zaten arandım ancak aynı cümleleri tekrar ettiler ve değişim olamayacağını ifade ettiler. Ben de daha önce böyle demiştiniz zaten, neden bir daha aradınız ki diye sordum. Cevap yok. Sonuç olarak ürünü değişmeyeceklerini belirttiler. Yani şikayet süreci sonuçlandı. Ailem ve yakınlarımla birlikte tüm Kiğılı ürünlerini bundan sonra satın almama kararı aldık. Dolayısıyla artık aramayınız.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili Çağrı Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön