25 Nisan 2013

Kiğılı Giyim Tek Yıkamada Rengi Aktı!

Mart 2013 tarihinde almış olduğum pantolonu bir kez ve talimatına uyarak yıkamış olmamıza rağmen belirli bölgelerde rengi solmuştur. merkezden gelen cevap ise ürün değiştirilemez ve kullanıcı hatası olduğu söylendi. aynı şekilde mail yolu ile de problemi yazdımsa da aynı cevap tekrar tekrar söylendi.


Görülüyor ki birçok kişinin problemleri hep aynı. sanırım artık kiğılı mağazaları müşterilerini pek umursamıyor. kaliteli mal dedikleri ürünler kendini 2 günde belli eder olmuş. yazık o kadar verilen paralara. hadi ürünleri geçtim hata olabilir fakat müşteri memnuniyeti bu siteden de gördüğüm kadarıyla hiç yok.

Hasan 42 Okunma

Cevaplar

  • Hasan25 Nisan 2013

    herhalde hep aynı problemlere cevabınızı kopyala yapıştır yapıyorsunuz. hep aynı cevaplar.sanırım karşımızda bir bilgisayar var.her gelen probleme anında cevabı yapıştırıyor.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi25 Nisan 2013

    Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun ürünün kendisinden ya da kumaşından kaynaklanmadığı belirlenmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön