02 Nisan 2013 #1721387

Kiğılı Giyim Tek Yıkamada Rengi Aktı!

Geçtiğimiz kurban bayramı öncesinde beylikdüzü şubesinden bir tane keten kabardin pantolon aldım, tek yıkamada pantolonun rengi gitti, iade için gittim, laboratuara gönderdiler, ordan gelen sonuç. : yıkama hatası. . diğer çamaşırlarda bir solma yok, Kiğılıdan pantolanda var...


Bu nasıl kalite? Bu nasıl marka? Ne iade aldılar nede değiştirdiler. Kiğılı gibi bir markanın sattığı ürününe sahip çıkmaması çok şaşırtıcı ve manidar. Böyle marka anlayışı olmaz, diğer markalar böyle değil. Pahalı olmakla kalite olmaz.

Osman 56 Okunma

Cevaplar

  • Osman04 Nisan 2013

    Kabul edilebilir bir açıklama değil.Kullanıma bağlı olsaydı diğer ürünlerde bozulurdu..Ben buna ancak Sattığı ürüne sahip çıkamayan bir marka olarak görürüm.Çok şaşırtıcı ve kalitesi tartışmaya açık bir marka olduğunuzuda ben üzülerek söylüyorum.Hnagi marka olursa olsun ürün değişimi hep var,ayakkabıyı bile değiştiren firmalar...Sen eğer ürün değişimi yok diyorsan tüm müşterilerini aldatıyorsun demektir.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

  • Osman04 Nisan 2013

    Şikayetimizi dile getirmemize rağmen,müşteri hizmetleri tarafından aranıldım daha önce söyledikleri gibi ürün hatası yok.Değişim olmayacağını söylediler..Marka satan bir firmanın bu denli tutumu çok yanlış..Şikayetim ürün değişine kadar devam edecek.Kesinlikle ürün hatası,yıkama hatası olsaydı diğerleri bozulurdu..Bozulan başka bir ürün yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön