24 Ekim 2016 #6756820

Kiğılı Giyim Takım Elbiseme Yama Yapmışlar

Özel koleksiyon Abdullah Kiğılı marka takım elbise aldım. Alırken elbisenin birinin dikişlerinde bir tuhaflık vardı. Satış danışmanı iplik bitim yeri bir sorun olmaz, olursa getir değişiriz dedi. İlk giymemde söylediğim yerdeki punto dikişleri yaklaşık 5 cm söküldü ve iş arkadaşım yakanın arka kısmındaki sökükleri görünce beni uyardı. Takım elbise üzerimdeyken müşteri hizmetlerini aradım. Ürünü gönderin dedi. Ürün geldiğinde ilkinden daha kötü durumdaydı. Tekrar gönderdim ve ürün geldiğinde gözlerime inanamadım.


Resmen sökük olan kısımlara yama yapılmış ve yaka kısmındaki söküklerde çakmakla yakılıp yapıştırılmış. Ürünün üzerindeki kağıtta aynen şöyle yazıyor: Ürün bakımı yapıldı (ne de olsa elle yapıldığı için belli oluyor) ayrıca zarftaki açıklamada yıkamayla ilgili sorundan bahsedilmiş. Uzman ekip ürünün yıkanmadığını nasıl bilmiyor? Türk markaları artık vatandaşlarını kandırmaktan vazgeçmeli.

Alptekin 639 Okunma

Cevaplar

 • Alptekin12 Nisan

  Gökçe hanım aradı ürünü görmediği için bir şey diyemiyormuş. Sen defolu işlem görmüş ürün alıp giyermisin diyorum, güzelse giyerim diyor. Müşteri temsilcisi böyle olur haklı çıkmak için defolu bile giyer Kiğılı çalışanları.

 • Alptekin12 Nisan

  78 yıllık deneyim sahibi Kiğılı hala tarafıma döneceksiniz. 78 ay dolmasımı gerek.

 • Alptekin23 Şubat 2017

  Gerekli araştırmaları yapmanız iki yılı bulacak sanırım. İnsan bulamıyoruz muhatap olacak. Öğrenmişsiniz şikayet oluşturma başka bir şey yok.

 • Kiğılı Giyim Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sektördeki 78 yıllık deneyimimiz ve liderliğimizle sizlerden gelen her türlü geri bildirimi hediye olarak aldığımızı bilmenizi isteriz. Konuyla ilgili gerekli araştımalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön