19 Nisan 2013 #1753483

Kiğılı Giyim Sms Almak İstemiyorum!

Kiğılı giyimden bir adet cüzdan satın aldım kısa bir süre sonra cüzdanda deformasyon oluştu, mağazanın müşteri temsilcisi ürünü iade edebileceğimi ve yenisiyle değiştirilebileceğini söyledi bunun üzerine bende ürünü gönderdim ancak gelen cevapta cüzdanda oluşan deformasyonun zamana bağlı olduğu ve kendilerinin kusuru bulunmadığı gerekçesiyle işlem yapmadan iade ettiler.


( Hem markayım diyeceksin hem de daha 1 yıl bile olmadan üründe meydana gelen deformasyonu normal olarak değerlendireceksin, bu resmen biz o kadar da kaliteli marka değiliz anlamına gelir. ) Bende kiğılının bu tutumundan sonra artık herhangi bir alışveriş yapmama kararı aldım. bir daha kiğilidan mesaj almak istemiyorum.

Cihan 61 Okunma

Cevaplar

  • Cihan25 Nisan 2013

    Bende derim ki bir cüzdanın üzerindeki renk değişimi nasıl olur da kullanıcı hatası ile meydana gelir? ürününüzdeki kusur zamana bağlı olarak kendiliğinden oluşmuş ve satın alındıktan kısa bir süre sonra oluşmuştur velhasılı kelam marka dedim kalitelidir dedim piyasadaki en dandik ürünlerden bile kötü çıktı ağzım yandı bir daha kiğılıyı tercih etmem tabi bu sizi ne kadar alakadar eder bilmem ama benim için kiğılı diye bir marka yoktur. Bilmem anlatabildim mi ?

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Cihan Ersan, Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön