27 Ekim 2016 #6792742

Kiğılı Giyim Smokinimi Su İle Temizlemiş Olduğum İçin Erimiş!

Kırklareli Kiğılı Giyim mağazasından almış olduğum smokin damatlık takım elbiseye ait pantolonun ağ kısmında erime şikayeti ile ürünü geri teslim ettim. İlgili işletme sağ olsun ilgilendi ve incelemek üzere ürünümü merkeze gönderdiler. 15 gün içinde tarafımıza bilgilendireceğini ifade etti. 15 gün sonra gelen cevap ürünü su ile temas ettirmişim ve bu yüzden erime olmuş, anlayamadığım ürün şeker ya da tuzdan mı yapılmış ki sudan eriyecek? Ürün 2 yıl garantisi var kullanıcı hatası dedikleri bir durum olmadığını kesinlikle düşünüyorum, bu ürün damatlık kaç kez giyilmiş olacak, kumaşta renk değişimi kullanıcıdan kaynaklı bir deforme bir durum yok erime var bu erimenin şu ile temizlemeden kaynaklı olduğunu tekstil mühendisleri nasıl iddia ediyor? Yapılan açıklamayı kabul etmiyor, ilgilenilmemesi durumunda bu platformdan sonra tüketici haklarına götüreceğimi, kazanınca da buradan paylaşacağımı belirtiyorum.

İzzet 668 Okunma

Cevaplar

  • İzzet07 Kasım 2016

    Yapılan Şikayetime dönüş yapılmadığı için 07.11.2016 tarihinde ben müşteri hizmetlerini aradım. Tarafıma 2 kez dönüş yapılmış fakat ulaşılamamış "denildi"! Şunu belirtmek isterim ürününüzün arkasında duramadığınız için size müthiş kızgınım. Ürünümü su ve deterjan ile temas ettiğim için kumaş mukavemeti azalmış ve bu yüzden giyildiği anda ürün erimiş! Satın aldığım andan itibaren ürün deterjan ile temas ettirilmemiştir. İade etmek istediğim ürüne için yaptığınız teknik değerlendirme bir var sayım üzerinden yuvarlama bir cevap olup analitik bir cevap değildir. Su ile temas edecek olan üründe benzer durumlar yaşanacak ise yağmurlu havada da bu ürünleri giymeyelim. Ya da üzerimize kazara su içer iken su dökmeyelim. Kaliteli ürün olsun marka olsun diyip sizden binlerce liralık ürün alıyoruz, pazarda satış yapan bir işportacı amcam kadar ürünün arkasında duramıyorsunuz. 40 liraya pazardan alınan ürün daha mı sağlam ki su ile temasında erimiyor. Bir eleştirimde şu olacak erimiş olan bölge tel tel bir görünüme sahip iken size incelemeye gönderildikten sonra tamamen oyulmuş olarak geldi.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sektördeki 78 yıllık deneyimimiz ve liderliğimizle sizlerden gelen her türlü geri bildirimi hediye olarak aldığımızı bilmenizi isteriz. Konuyla ilgili gerekli araştımalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön