Kiğılı Giyim Pantolonlarda Renk Atması

Şakir Şakir2 hafta önce

Kiğılı'nın Ankara Nata Vega AVM de bulunan mağazasından 2 yıl önce 4 adet pantolon ve 2 adet gömlek aldım. Aldım 4 pantolondan 3 tanesinin rengi attı. Pantolonları da bu süre zarfında çok az giymiştim. Mağazadaki arkadaşlar ürün hatası olduğunu kabul etti ve firmaya gönderdiler. Firma 2 yıl geçtiği için değişim yapmadı. Mağazadaki arkadaşlara teşekkür ediyorum. Büyük firma olduğunu iddia eden Kiğılı benim için hayal kırıklığı oldu. Bundan sonra Kiğılı'dan kesinlikle ürün almam.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Şakir 1 hafta önce

Kiğılı Müşteri Hizmetleri tarafından arandım. Ben sorunun çözüleceğini umuyordum. Bırakın çözülmeyi firmanın uzmanları kumaştaki problemi kabul etmiyorlar. Önce tarihi bahane ettiler olmadı. En son terden olmuş denildi. Yazıklar olsun. Kiğılı nın kumaşlarında problem var. Firma kendini gözden geçirmek yerine müşteriyi suçluyor. Kendi sonlarını hazırlıyorlar farkında değiller. Müşteri memnuniyetiyle çalışmayan firmalar batmaya mahkumdur.

Kiğılı Giyim Logo Kiğılı Giyim 2 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli araştımalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler