24 Ekim 2014

Kiğılı Giyim Pantolondaki Hatayı Kabul Etmiyor

Capitol şubeden aldığımız pantolonlarla ilgili Kiğılı Giyim müşteri hizmetleri hiç bir şey yapmadı. Neredeyse siz kumaşı ürettiniz diyeceklerdi, bütün suçu bize attılar. İnsanları saf yerine koymaya çalışıyorlar. Birde bu işin eğitimini alan insanlar olmasak neler yaparlar düşünemiyorum. Hatalarını kabul etsinler, kumaşın kalitesinin düşüklüğünü kendi bünyelerinde eleştirsinler. Acil çözüm istiyorum.

Yelda 219 Okunma

Cevaplar

  • Yelda27 Ekim 2014

    kumaştan kaynaklanan ve ürünün terzideki düzeltmedeki dikişinden kaynaklanan hata nasıl bizden kaynaklanır. bunun daraltma ve paçasını şubedeki kendi terziniz yaptı öyle ürünü teslim aldık .hata sizden kaynaklanıyor telafi edin

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi27 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön