25 Mart 2013 #1703608

Kiğılı Giyim Pantolonda Tüylenme Sorunu!

Başakşehir olimpa kiğılı mağazasından aldığım 2K3JC40055650 JB. ART. NYR. Pamuk PT. Barkodlu pantolonda aldığım gün komple tüylenme oluştu. Yıkansa da tüylenme geçmedi. Firmada aldığım ürün iade iptali mektubunda "Ürününüz de başka bir ürün ile sürtünmesi sonucu temas eden ürünün tüylerinin yapışması ile bu görüntü oluşmuştur.


Bu sebeple değişim ve iade konusunda yardımcı olamayacağız" yazıyor. Paçasında kemer tutucusunun arkasına kadar heryeri epantolonun nasıl bir temas sonucu komple tüylendiğini düşündüğünüzü anlamadım doğrusu. Bir açıklama istiyorum.

Halil 54 Okunma

Cevaplar

  • Halil26 Mart 2013

    iyi günler Kullanıma bağlı deformasyon diyorsunuz sanki aylarca giydim deforme ettim. Bir kere giymeyle kullanıma bağlı deformasyona uğruyorsa yani tüy topluyorsa Kiğılı kartımı subenize iade edip pantolonlarınızın bir günde deforme oldugunu tüm tanıdıklarıma duyuracağım. Lütfen tedarikçilerinizin kalitesini gözden geçirin. Dürüst çalışmalar.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön