26 Şubat 2013

Kiğılı Giyim Pantolonda Erime Oldu!

08.10.2011 Tarihinde Kığılı dan Abdullah Kığılı tasarımlarından nano teknoloji 2 takım elbise satın aldım. Aldığım takımlardan birinin pantolununda ağ kısmında erime oluştu. Hergün klasik giyinen biri değilim ve aldığım ürün kışlık bir üründü.Ürün bilgilerini vererek firmadan bu konuda yardım istedim.


Firma şikayetçi olduğum ürünün herhangi bir mağazasına teslim etmemi ve inceleme yapacaklarını bildirdi.birkaç kez gittikten sonra,yapılan incelemede yıkama talimatlarına uyulması gerektiği ve kullanım hatası olduğu bildirildi.Diğer takım elbiselerimde neden böyle bir sorun oluşmadı? Ayrıca toplasan 15 kere giydiğim ve 3 kere kuru temizleme yapılan bir ürünün bu derece deforma olması normal midir?

Serad 142 Okunma

Cevaplar

 • Serad25 Kasım 2013

  Abdullah Kığılı dan bir takım elbisemin üstüne yattılar.normal kığılıda değildi.

 • Serad28 Şubat 2013

  Size ve kurumunuza inancım yok.ayrıca Kığılıdan ilk defa alışveriş yapmıyorum.o takımla beraber satın aldığım diğer takımda neden bir problem yok? ayrıca ağ kısmında nasıl bir kullanıcı hatası olabilir? mağazanıza bıraktığım takım elbiseyi Abdullah Bey e gönderdinizmi?

 • Serad27 Şubat 2013

  Nano teknoloji diye sattığınız kumaşın deformasyonu bukadar kolaymı oluyor. ayrıca inceleme yaptıgınızada inanmıyorum.Bana mağazanızdan pazartesi öğlen ve persembe günleri merkeze gönderim yaptıklarını söylemişlerdi.ben pazartesi aksamı ürünü teslim ettim perşembe günü arayıp mektubunuz var dediler.nezaman gittide inceleme yapıldı? ben takım elbisemi mağazanızda bıraktım ve sayın Abdullah Kıgılıya hediye etttim.etiket fiyatı 1300 küsür lira olan bir takım elbise 3 kere kuru temizlemeye giderekmi bozuluyor? aynı aldıgım diğer takımda neden en ufak bir sorun yok? Müşteri memnuniyetine nekadar önem verdiğinizi görmüş olduk. birdaha Kığılı mı asla...

 • Kiğılı Giyim Temsilcisi26 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön