08 Nisan 2013 #1731562

Kiğılı Giyim Pantolon Ağ Bölgesinde Deformasyon!

Kığılı Ümraniyeden aldığım Kanvas pantolonun ağ bölgesinde kumaş erimesi ve yıpranma oluştu. Haziran12 de aldığım için yaz boyunca da giymedim. Bu kış içersinde max. 5-6 defa giydim Kığılı dan onlarca ürün almış olmama rağmen ilk defa aldığım bu üründe böyle bir problemle karşılaşınca firmaya güvendiğimden ürünü incelemeye gönderdim.


Ben çok rahat olarak firmanın bu hatalı ürünü kabul edeceğini beklerken "ürünün yüksek ısıda yıkandığından bu hata oluşmuştur" şeklinde bir ret cevabı ile karşılaştım. Müş Hiz. tekrar aradığımda yapacak bir şey yok bizim kararımız budur şeklinde bir cevap aldım Bu ürünün ağını 100 C yıkadıkta diğer yerleri 40C da mı yıkandı. Hakkımı tüketici mah. arayacağım

Mehmet 140 Okunma

Cevaplar

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön