sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Kiğılı Giyim Pahalıya Satılan Kalitesiz Mal!

Kemal Kemal16 Aralık 2019 10:01

21/09/2019 da Malatya Park AVM içerisinde yer alan Kiğılı mağazasından 2 adet takım elbise 3 adet kemer ve 2 adette gömlek aldım. Markasına güvenerek aldım fakat beni yanılttı. Kemerlere ekstra delik açtırdık açılan deliklerden bozulmalar başladı 2-3 kullanım sonrası. Gömlek güya yıkayıp ütülemeden giyilebiliyormuş hikaye o da yalan ütülemeden kesinlikle giyemezsin. Hadi bunları geçtim aldığım takım elbiselerin her ikisinin de dikişi patladı her ikisinin de 2 kez paça dikişleri açıldı. Paçaların tadilatı için ilk götürdüğümde yapıp ertesi gün verdiler kontrol etmedim aldıktan sonraki gün giyeyim dedim o da ne paça dikilmeden geri verilmiş dalga geçer gibi. Keza diğer takımda da aynı sorun paça açıldı götürdüm bıraktım yaptılar aldım 2 gün sonra paça yine açıldı resmen ipler sökülüyor. Kendinden desenli olarak aldığım takımın desen kısımlarında ipler çıktı kaç yerden söyledikleri " abi bir yere takılmıştır. Ya nereye takılacak kardeşim hadi biri takıldı hepsi mi takıldı. Dalga geçtiklerini düşünüyorum artık. Sürekli git gel git gel. Şu an her iki pantolonunda paçası yine sökülmüş vaziyette. Nasıl bir rahatlık anlamadım. Bu ürünleri değiştirmeniz gerekiyor normalde müşteri sizin kalitesizliğiniz yüzünden işini gücünü bırakıp sürekli mağazanıza gidip gelmek zorunda değil.

Bir de sanki ilk defa elbise giyiyormuşuz gibi "abi çıplak ayakla giyerseniz ayağınız takılıp dikişi sökebilir diyor. " kardeşim ilk defa takım elbise giymiyoruz 8 yıldır takım elbise kullanıyorum. Daha 1 gün olsun böyle sorunlar yaşamadım. Ucuza aldığım takımlar da dahi bu sorunları yaşamadım. Elbiseler laçka oldu artık dikilmekten.

Aldığınız parayı hak etmiyorsunuz ve helal değil aldığınız o kadar para. Bu kadar kalitesizliği bu kadar pahalıya satan başka marka yok herhalde mağazanızda da söyledim, burada da yazıyorum sizden aldığım ilk ve son ürünlerdi soran herkese de kesinlikle iyi anlatmayacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Kiğılı Giyim Logo Kiğılı Giyim 16 Aralık 2019 10:05

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli araştımalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Anıl 3 hafta önce  

    Öncelikle geçmiş olsun bende bir Kiğılı mağduruyum bizleri sadece mağdur eden bu firmanın inşallah en yakın zamanda iş yapamaz hale gelmesi dileğiyle ürettikleri hiçbir malın arkasında durmayan bir firma yazıklar olsun

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler