15 Şubat 2013 #1633657

Kiğılı Giyim İstediğimiz Modeli VErmedi!

İstanbul palladıumdaki mağazasında bizimle ilgilenen çalışan dar kesim bir model istememize rağmen yok tek model bu diyerek bizi daha bol ve orta yaş klasik pantolona yönlendirdi. Tadilat ile 1 beden küçültüldüğünde istediğimiz modele kavuşacağımızı söyledi. Endişemizi dile getirdiğimizde de bunu hep yaptıklarını söyledi bizde inandık ve 2 tane aldık.


Ama tadilatlara rağmen pantolon dar kesim olmadı ve iyice modeli bozuldu. O gün o çalışanın olmaması nedeniyle başka bir bayan çalışan ile mağazanın terzisi ilgilendi. meğerse slim fit pantolon varmış. Onlarda bizim kadar yapılan şeye şaşırdı. maalesef 90 tllik pantolon yerine prim almak için adedi 170 tllik pantolona zorla yönlendirildik. şikayetçiyiz

Serkan 138 Okunma

Cevaplar

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum ile ilgili gerekli araştırma yapılacaktır. Şikâyetiniz Bölge Müdürümüze iletilmiş olup kendileri tarafından size geri dönülecektir. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

  • Serkan15 Şubat 2013

    İstanbul palladium abdullah kiğılı magazasında Siyah kadife ceket altına pantalon istediğimizde mağaza çalışanı bize bi pantolon getirdi ve eşim denedi.Ancak pantolon slim fit değil biraz daha orta yaş modeli olan daha bol kesimdi.Biz dar kesim istiyoruz başka model yokmu dememize rağmen bu modelin üzerinde oynanarak istediğimiz modelin oluşturulacağı belirtildi. sadece 1 beden şalvardan daraltılacak denildi.Firmanın kendisine ve çalışanlarına olan itimatımızdan siyah, gri olmak üzere 2 adet aldık.Tadilat sonrası pantolon yapılan işleme rağmen aşırı boldu.İlk gün ilgilenen kişi yoktu.Ancak sağolsun başka bir bayan personel ile mağazanın terzisi bizimle çok ilgilendi.Ve aynı pantolonun slim fitini denettiler.Onlarda bizde neden dahaönce bu bize verilmediğini ısrarla tadilat yoluna gidilerek diğer modeli almak zorunda bırakıldık anlayamadık.(slim fit 90tl iken diğer modelin indirimle 170 tlye düştüğü düşünülürse satıştan alınacak primden başka bir şey maalesef aklımıza gelmiyor)O gün Bizi umutlandırarak bu pantolonların verileceğini mağduriyetimizin giderileceği söylendi ama ertesi gün Mağaza sorumlusu Ümit Beyden bambaşka bir yaklaşımla gördük.Tadilatla zorla slim fit yapılmaya çalışılan 2 pantolon elimizde kaldı.Abimizin düğünü için aldığımız ve zamanımız kalmadığı için 2 pantolonun üstüne bir de slim fit pantolonu almak zorunda kaldık.Sonuçta 420 tlyi biz sadece pantolona verdik.Kandırılarak yapılan bir satış taktiğinin hiçbir ahlak çerçevesine uymadığı AŞİKAR.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön