22 Haziran 2016

Kiğılı Giyim Dokuma Hatası!

24 Kasım 2015 tarihinde almış olduğum takımın pantolonun da 2 tane hata oluştu. Özellikle terziye gittim. Hatayı gösterdim. Hocam hiç dokunmadan aldığın mağazaya git bir sor dedi. Mağazaya gittim ve incelenmesi için gönderdiğim ürün geri iade geldi. Daha doğrusu dış etkenlerden dolayı böyle bir olay olmuş.Üzüldüm. Ben öğretmenim tamirhanede çalışmıyorum. Ayrıca her ürünü götüren bir insan değilim.

Ancak bu ürünü gözüm gibi baktığım ve çok para verdiğim bir üründü. Bu mağazadan ürün alırken mağazanın müşteri memnuniyetini düşünerek alan bir kişiydim. Ancak bu duygum kayboldu. Bu kadar yüksek paraya başka markalardan alsaydım böyle davranırlar mıydı? Mağazaya karşı güvenim kırıldı. Bir daha Kiğılı mağazalarını görmek istemiyorum. Tekrar geriye isteyip incelemek isterlerse bile gitmeyeceğim. Sadece düşüncelerimi bilmelerini istedim.

Hüseyin 447 Okunma

Cevaplar

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sektördeki 78 yıllık deneyimimiz ve liderliğimizle sizlerden gelen her türlü geri bildirimi hediye olarak aldığımızı bilmenizi isteriz. Konuyla ilgili gerekli araştımalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön