29 Mart 2013 #1714075

Kiğılı Giyim Defolu Pantolon!

25.08.2012 tarihinde Manisa Magnesia AVM de bulunan Kiğılı mağazasından deneyerek bir adet pantolon aldım. Yaklaşık 2 ay kadar sonra pantolonu ilk defa giydim. İkinci günde fermuar bölgesinde bir potluk oluştu üçüncü kez giydiğimde ise potluğun oluşturduğu kötü görüntü nedeniyle çıkarmak zorunluluğu hissetim. Almış olduğum mağazaya gittim.


Bana gerçekten yardımcı oldular. PUİM düzenleyerek "MERKEZ" e gönderdiler. Bir ay sonra değişim yapılamayacağına dair bir "mektup" aldım. Mektupta sorunun kullanıcı hatasından kaynaklandığı yazıyordu. Pantolunun hatalı dikimi benden kaynaklanıyormuş. Hiç yıkanmayan, herhangi bir işlem yapılmayan dikiş kaynaklı bu sorun kullanıcı hatası olamaz.

Hayri 90 Okunma

Cevaplar

  • Hayri01 Nisan 2013

    Kiğılı çağrı merkezinden tarafıma ulaşıp "daha önce sonuç raporu yazılan bir ürün ile ilgili bir şey yapılamayacağını" tekrar deklere ettiler. Ayrıca, ürünün kusurlu olup olmadığını ancak ve yanlızca kendilerinin bildiğini tarafıma bildirdiler! Yani hiçbir şey çözülmedi. Bu firma için müşteri "parası alınacak" koyunlar olarak görülüyor sanırım.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Çağrı Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön