22 Nisan 2013 #1756645

Kiğılı Giyim Ceket Astarında Yırtılma Oldu!

Kiğılı mağazasından almış olduğum ceketin iç astarında yırtılmalar meydana geldi ve bununla ilgili olarak mağaza yetkililerine durumu ilettim ve firmaya gönderildi ama gelen cevapta kullanıcı hatası diyerek herhangi bir işlem yapamayacaklarını tarafıma yazılı olarak ilettiler ben astarlar yırtıldı diye gönderdim onlarda cevap olarak ceplerde taşınan anahtar çakmak kalem vb. ürünler in sarkmaya yol açtığından bahsetmişler.


Bende ceketi mağaza yetkililerine kendiniz giyin bu kötü malı diyerek bıraktım. Verdiğim paraya değilde markanın kalite ve müşteri memnuniyetinden yoksun olmasına üzüldüm bundan sonra kiğılı mağazasından bırakın ürün almayı yakınından bile geçmem. ödediğim para haram olsun.

Tc 52 Okunma

Cevaplar

  • Tc24 Nisan 2013

    standart geri dönen mesaj aldığınız para haram olsun o para kolay kazanılmıyor sizi herkese şikayet etmek için elimden geleni yapacağımdan ve müşteri potansiyelinizi düşürmek için çalışacağımdan kuşkunuz olmasın ...

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz Sayın Mustafa Taş, Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön