13 Mart 2013

Kiğılı Giyim Çeken Ürün!

Kiğilı' dan bir buçuk ay önce almış olduğum hırka çekti. Bende ürünü aldığım yere geri götürdüm ve fabrikaya yollandı. Ürünü makinada yüksek derecede yıkadığımı iddaa ettiler. Yıkadım evet ürünü fakat 20 derecede 30 dakikalık en kısa programda yemin ederim ki. Sonra da bu ürünün %60 ı koyun tüyü elde yıkamanız gerekiyordu dediler. Bende ürünü geri almadım bıraktım orada. Hangi yüzyılda yaşıyoruz allah aşkına makinanım da zaten elde yıkama programı kullanıldı.

Mustafa 56 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa18 Mart 2013

    Kiğilıdan aldığım ürün ile ilgili ne geri bir geri dönüp arama gereksinimi bile duymadılar. Bu tavırlarından ötürü kiğilı yı kınıyorum. Ben Türkiyenin önde gelen kurumlarından 15.000.000 personele sahip olan Türk Telekom firmasında çalışmaktayım bu ürün ile ilgili davranışınızı tüm çalışma arkadaşlarımla tüm bölge ofislerimiz, müdürlüklerimiz ve bayilerimizle infomuz üzerinden paylaşacağım. Yapmış olduğunuz bu terbiyesizliği sizlere çok ağır ödeteceğim... Ayrıca ürün ile ilgili onaylanmış bir analiz raporunuzu istemekteyim.. Yani yapmış olduğunuz inceleme sonucunu neye göre değerlendirdiğiniz gösteren bir belge istiyorum. Aldığım belge ile birlikte hakkımı mahkemede arayacağım...

  • Mustafa14 Mart 2013

    Yalanında böylesi yani ürünü cuma günü verdim çarşamba günü geri almamı söylediler. Biz sadece kiğili dan alış veriş yapan insanlar değiliz sonuçta. Sararından da alışveriş yapıyoruz, Damattan da yapıyoruz. Böyle rezillik görmedim ömrü hayatim da. Ayrıca hangi devirde yaşıyoruz allah aşkına elde çamaşır yıkama diye bir şey kaldı mı bu devirde. Makinaların zaten elde yıkama programları bulunmakta. Kiğili bu işin çok gerisinde kalmış anlaşılan.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi14 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön