12 Haziran 2015

Kiğılı Giyim Ayıplı Ürün, Ayıplı Hizmet!

Maalesef Kiğılı'dan yaklaşık 1500 liralık bir alışveriş yaptım. Bunların içerisinde tanesi 150 TL'den alınmış söylediklerine göre kumaşları İtalya'dan gelen iki pantolonda vardı. Çok kaliteli en iyi pantolonumuz şöyledir, böyledir diye sattılar.


Birini bir kez diğerini iki kez giydim. Yıkamadım bile. Bir baktım ağıntı ip topakları oluşmuş. Alış verişim den 7-10 gün sonra ürünleri mağazaya götürdüm. Ürün incelemeye gönderildi. Dün aradılar ve şunu söylediler" F*** bey pantolonlarınızın tüyleri temizlendi ay pardon komple bakımı yapıldı gelip alabilirsiniz" Mağazaya gittim durum fiyasko.
Müşteriyi saf yerine koyuyorlar. Sert bakışlarla bizi değil müşteri hizmetlerini anlatın diyorlar.

Ferhat 361 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat23 Haziran 2015

  Bir çalışan aradı beni. Hiçbirşeyden haberi yok "Ferhat bey pantolonu tekrar göndermişssiniz ama tüy yook. Bunun için size tekrar geri gönderiyoruz dedi. " Hanfendi tüyleri siz temizlediniz dedim. Ha 1 dk deyip arkadaşına bağlandı. Evet pantolonların bakımını yapmışız (10.km bakımı) siz kullanın tüylendiğinde tekrar gönderin dedi. Bir an hayal ettim "Acaba bu birim, kahve falı bakıyorda arada müşterileri idare mi ediyor" diye. Uzman arkadaşlar ağdaki tüylenme sürtünmeden oluyor demiş. Benim zihnimde kiğılıyla ilgili "paramı alarak bana hatalı ürünü satıp haksız kazanç elde eden firma" düşüncesi olacak bundan sonra.

 • Kiğılı Giyim Temsilcisi22 Haziran 2015

  Sayın Yetkili, Müşterimizin müracaatı doğrultusunda, ürün inceleme ve test işlemleri gerçekleştirilmiştir. Yapılan test işlemleri doğrultusunda üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilememiştir. Konuyla ilgili müşterimize bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla,

 • Ferhat17 Haziran 2015

  Dönüş içeriği:Pantolonlar yeniden incelemeye gönderildi. Yani ödediğim para hesaplarında yatıyor ama karşılığını alamıyorum. Bu devir bu hizmet kalitesizliğini kaldırmaz. Ayıp, ayıp. Müşteriye zarar veren firmaların yaptıkları yanına kar kalmaz. Mağduriyetim memnuniyete dönüşmediği sürece yaşadıkları çevremdeki herkese anlatacağım.

 • Kiğılı Giyim Temsilcisi12 Haziran 2015

  Sayın Yetkili, Müşterimizin şikayeti doğrultusunda kendisine en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön