08 Mayıs 2013 #1784758

Kiğılı Giyim Astar Yırtılması!

1 ) 09/04/2011 tarihinde bir takım elbise aldım. 04/2012 tarihinde astar yırtılmasından dolayı ürünü verdim. Bu ürüne red kararı verilmiş fakat nasıl olmuşsa değişim yapıldı. Aradan aşağı yukarı bir yıl geçti ve aynı şekilde astar deforme oldu. 2 yıl garantili ürün olmasına rağmen "Fişiniz yok ,kart ekstresiyle olmaz yada astarlarda garanti 1 yıl" gibi değişik bahanelerle ürünümün tadilatına red kararı verildi.


2) 17/03/2013 tarihinde aldığım ürün aynı şekilde astar yırtılması oldu ve ayrıca pantolon yıkamadan sonra ufaldı. İncelemeye gönderdim. Pantolonu yıkamışsınız,ceketin cebine ağır şeyler koymuşsunuz diyerek red cevabı verdiler. Bu durumun düzeltilmesi istiyorum.

Mehmet 36 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet28 Haziran 2013

    Adına ve kalitesine yakışmayan tavırlar sergileyerek sıradan bir esnaf olmuştur benim için. Kapısının önünen bile geçmemeye gayret ediyorum.

  • Mehmet09 Mayıs 2013

    Hiç utanmaz bir şekilde yazmış olduğunuz ve size yakışır nitelikte basit ve ciddiyetsiz mesajınızdan ötürü sizi tebrik ederim. 700 TL fiyat etiketi koyup sonra indirim var diyerek sattığınız ürünün ne kadar arkasında durduğunuzu göstermiş oldunuz. Ne kadar kaliteli ve müşteri odaklı olduğunuzu da anlamış oluyoruz. Bu işi daha ileri mercilere taşıyacağımdan emin olun. Her ürettiğiniz ürüne yıkanmaz etiketi basıp sonrada yıkamışsınız deyip bir paçavra gibi atmanızı çok görmüyorum. Minareyi çalan kılıfını hazırlarmış. Polyester ürüne bile yıkanmaz etiketi yapıştıracak kadar komiksiniz. Bundan sonrasında size birşey yazmak sizin seviyenize inmek olacağından daha fazla birşey yazmıyorum. Herkes payını çıkaracaktır.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön