25 Mart 2013 #1705527

Kiğılı Giyim Aldığım Pantolonda Defo Çıktı!

İki hafta önce almış olduğum takım elbisenin pantolonunda defo çıktı.İki haftada yaklaşık olarak 3 defa giydim.Öğretmenler odasında otururken arkadaşlarım farketti. Bacak kısmında sanki ütüyü yan unutmuşta hafif erimiş gibi bir defo var.Ürün mağazada kısaltma işlemi yapıldıktan sonra hiç yıkanmadı ütülenmedi de.


İki hafta geçtiği için kiğılı mağazasına alamadım ama yıllardır alışveriş yaptığım ve kartını cebimden eksik etmediğim kiğılı markasında bunu yaşamak beni hayal kırıklığına uğrattı. Öğretmenler odasında yaşadığım mahcubiyette cabası. Bir daha alışveriş yapar mıyım bilmiyorum ama alışveriş yaparsam da her yerini kontrol etmeden bir daha alışveriş yapmayacağım.

İbrahim 67 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim19 Temmuz 2013

    kığılı markadasından herhangi bir geri dönüt alamadım buradan yapılmış copy paste mesaj beni tatmin etmedi aranmayı bekledim ama geri dönüş olmadı.Kığılı kartım olmasına ragmen cogu alışverişimi kıgılıdan yapmama rağmen telefonuma sadece kampanya mesajların gelmesi beni üzdü ve alışveriş konusunda düşünmeme sevketti.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürünleriniz, Merkezimize gelip Ürün Müdürleri tarafından incelenmeden ürününüz ile ilgili olarak herhangi bir şey söylememiz mümkün değildir. Bu nedenle ürünlerinizi fiş/faturası ile birlikte en yakın mağazamıza, merkezimizde incelenmesi için teslim etmenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön