25 Mart 2013

Kiğılı Giyim Yırtılan Pantolonun Tamir Edilip Tarafıma Gönderilecek Olması!

Pantolonu alalı 2 hafta oldu ve dikiş kenarından açıldı tamir edilecekmiş nasıl yani pantolon dikiş kenarından açılsın ve Tamiri yapılacakmış ben 100 TL verdim ve tamirli pantolon mu giyeceğim kardeşim ayıp. iki hafta olmamıştı ve hala orjinal ütüsü duruyor.

Çakır 117 Okunma

Cevaplar

  • Çakır26 Mart 2013

    BENİM VE ÇEVREM İÇİN KİĞILI BİTMİŞTİR. BİR ÜRETİMCİ OLARAK KUMAŞTA OLUŞAN KENDİLİLĞİNDEN AÇILMANIN ELBETTE ÜRETİM HATASI OLMADIĞINI BİLİYORUM AMA KUMAŞ TERCİHİNİZİN YANLIŞ OLDUĞUNU BİLDİRİRİM VE SİZE GÖNDERDİĞİM ÜRÜNDE DE AYNEN KUMAŞ HATASI VARDIR TEKRAR İNCELEMENİZİ VE GEREĞİNİ TAM ANLAMI İLE YAPMANIZI RİCA EDRİM.SAYGILARIMLA

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda herhangi bir üretim hatası tespit edilmediğinden ürününüzün bakımı yapılarak tarafınıza iade kararı verilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön