03 Mayıs 2013

Kiğılı Giyim Üründe Beneklenme!

Gebze Center Kiğılı mağazasından takım elbise aldım. Takım elbise üzerinde, henüz ikinci kez giyinmeden sonra renginde beneklenmeler ve pantolon diz kısmında beyazlanmalar oldu. İlgili mağazaya şikayetimide bu doğrultuda ilettim. Mağaza yetkilisi isminin E. olduğunu tahmin ediyorum. "Yağmurlu havada giydiyseniz ondan olmuştur" diye yorumladı dalga geçer gibi.

Ürünü fabrikaya inceleteceklerini söylediler, fabrikanın cevabı, ürününüz leke tutmama özelliği olan bir ürün olmayıp, istenmeyen leke oluşumunun kullanıma bağlı olarak meydana geldiği tespit edilmiştir. Fabrika şikayet sebebi olarak "leke tutma" diye başlık atmış. Ürünün değiştirilmesini talep ediyorum. Yaklaşımlardan hiç memnun kalmadım.

Yusuf 35 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 06 Mayıs 2013

    ÇAğrı merkezinden aradılar evet ama oradaki arayan arkadaşda fabrikanın gönderdiği yazının aynısını sözlü olarak iletti. Ürünü yağmurlu havada giymemem gerekiyormuş. Madem yağmurlu havada giymemem gerekiyor bunun bilgilendimesini ürünü satarken neden yapmıyosunuz. Bunu yaşayarak mı öğrenmemiz gerekiyordu????

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili Çağrı Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön