14 Ocak 2016

Kiğılı Giyim Tela Deformasyonu!

Yapılan inceleme sonucu üretim ya da materyal kaynaklı hataya rastlanmadığı belirtildi fakat almış olduğum cekette tela deformasyonu olmuştur. Bunun sebebinin benden kaynaklı olduğu söylendi. Tela deformasyonu oluşma sebebi yağmur suyundan kaynaklı olması. Aldığım ceketi o beni soğuktan korusun diye mi yoksa ben onu koruyayım diye mi aldım. Tela deformasyonunun benden kaynaklandığını düşünmüyorum, yapılan inceleme sonucundan memnun değilim.

Sedat 121 Okunma

Cevaplar

  • Sedat14 Ocak 2016

    Bugün tekrar arandım fakat bir gelişme olmadı aynı cevabı aldım. Tekrar söylüyorum tela deformasyonu bilerek isteyerek benden kaynaklanan bir hata değil, kalitesizlikten kaynaklanan bir hata, doğal olarak firma'dan kaynaklanan bir hatadır.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi14 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sektördeki 78 yıllık deneyimimiz ve liderliğimiz ile sizlerden gelen her türlü geri bildirimi hediye olarak aldığımızı bilmenizi isteriz. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön