Kiğılı Giyim Takım Elbisenin Pantolonu Deforme Oldu.

Mustafa Ş. |

Yaklaşık bir buçuk yıl önce Ankara ankamall alışveriş merkezinde ki Abdullah Kiğılı mağazasından damatlık aldım. Düğünden sonra damatlığı normal takım elbiseye dönüştürerek 4,5 kez giydim. 600 TL verip almama rağmen pantolon 4,5 kez giymekle deforme olup kumaşı yırtıldı. Mağazaya talepte bulundum fabrikaya gönderdiler ama sonuç değişmedi. Kullanıcı hatası dediler ne iade işlemi yaptılar, ne de değişim işlemi yaptılar.

Tüketici hakem heyetine başvurmak için faturanın bir örneğini istedim onu da vermediler. Alışveriş yaparken ilgi alaka gösterip, bir sorun olduğunda bu kadar ilgisiz olmalarından, şikayetime bir çözüm bulmamalarından dolayı şikayetçiyim. Bir dahada Kiğılı markasına ait bir ürün almam.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ş.
  16 Aralık
  17:08

  Kiğılı mağazasından aldığım ürünle ilgili olarak faturanın bir kopyasını talep ettim kaşelenerek tarafıma gönderilmesi için, o talebimi de reddeddiler. Neden gönderilmediği sorusuna fatura bir kere verilir diye bir cevap verdiler. Ortada bir sorun var ve sorunu çözmek yerine savuşturmaya çalışıyorlar. Böyle büyük bir firmanın bu şekilde hareket etmesi hiç hoş değil.

 • 16 Aralık
  16:21

  Sayın Yetkili,

  Müşterimizin müracaatı doğrultusunda, ürün inceleme ve test işlemleri gerçekleştirilmiştir. Yapılan test işlemleri doğrultusunda üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilememiştir. Konuyla ilgili müşterimize bilgilendirme tekrar gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla,