12 Nisan 2013

Kiğılı Giyim Takım Elbise Pantolon Aşınma!

Geçen sene mayısta aldığım Kiğılı marka takım elbise pantolonu daha bir yılı doldurmadan aşınma yaptı. Firmaya gönderdiğimde ise kullanım hatası dediler. Bir pantolonda kullanım hatası nedir?Her ay kuru temizlemeye gidiyor bu mudur. Olsa olsa kalitesiz kumaş böyle deforme olabilir. Bankacıyım daha önce her markanın kumaş pantolonunu kullandım, böyle bir şey ilk kez oldu.

Firmanın cevabını gayet ciddiyetsiz buluyorum. Konuyla ilgili tüketici hakları mahkemesinde hakkımı arayacağım. Bir daha da Kiğılıya uğramayacağım, herkese de bu durumu anlatacağım. Çağımızda iyi firma olmak en azından dürüst olmaktan ve ürününün arkasında durmaktan geçmektedir. Kiğılı ya yakıştıramadım. Ürün Barkodu: 2k1d4b234d656

Murat 156 Okunma

Cevaplar

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön