25 Mart 2013

Kiğılı Giyim Personellerin İlgisizliği!

24-03-2013 Pazar günü Olivium Outlet Center Kiğılı Mağazası'na bir çift çorap almak için girdim. Kısa bir süre de alışverişimi tamamladım ve ödeme noktasına geçtim. Ödeme noktasında bulunan iki adet personelden bir tanesi telefonla görüşüyordu. Yaklaşık 2 dakika beklemeye rağmen telefon görüşmesi yapmayan ve başka bir işle ilgilenmeyen personel ödemeyi almadı.

Sonrasın da o da telefonla görüşmeye başladı ve yaklaşık 5 dakika ödeme noktasında beklememe rağmen personellerin laubali tutumu değişmedi. Konuyla ilgili olarak Kiğılı'dan beklenen sadece kaliteli ürün değil ayrıca nazik hizmettir.

Hüseyin 226 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 02 Nisan 2013

    Sanırım personellerde bulunan ilgisizlik sadece tek mağazaya özgü değil bir Kiğılı personel geleneği. Dün akşam Bakırköy Capacity AVM Kiğılı mağazasına uğradım. Mağaza da bulunan iki personel de mağaza da bulunan müşteriler ile ilgileniyorlardı. Buraya kadar herhangi bir sıkıntı yok ancak yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra mağaza görevlilerinin bizden sonra gelen müşterilerle ilgilenmesi hak verirsiniz ki rahatsız edici. Bunun yanında aklıma takılan bir soru var; Kiğılı personelleri tarafından müşteri mi seçiliyor? Keza benim dışımda ve benden sonra gelen müşteriler klasik giyimlilerdi. Ancak ben genel olarak rahat olduğu için outdoor kıyafetler ve ayakkabılar kullanmaktayım. Bu sebepten dolayı mağaza görevlilerinin farklı müşterilere öncelik göstermesi söz konusu olabilir mi? Son bir kez daha farklı bir Kiğılı mağazasından alışveriş yapmayı deneyeceğim. Ancak mağaza personelleri yine aynı şekilde ilgisiz ise, şikayetim ile ilgili olarak Bölge Müdürümüz sizinle iletişime geçecek denmesine rağmen 1 hafta boyunca iletişime geçilmeyecek ise sonrasında alışveriş yapmayacağım. Ve haklı olarak Kiğılı için iyi bir referans olmayacağım. Saygılarımla.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum ile ilgili gerekli araştırma yapılacaktır. Şikâyetiniz Bölge Müdürümüze iletilmiş olup kendileri tarafından size geri dönülecektir. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön