22 Mart 2013

Kiğılı Giyim Pantolon Deforme Oldu!

Kiğılı Mağazasından almış olduğum pantolonumu bir defa kullandım ve cep kenarlarında deformasyon oldu .Mağazaya götürdüm ilgili yere gönderdiler kullanıcı hatası olduğunu belirttiler sürtünmeden kaynaklı olduğunu değişim yapamayacaklarını belirttiler bir defa giyilen bir kıyafetin cep kenarlarını nasıl ve nereye sürtebilirim.

Adnan 27 Okunma

Cevaplar

 • Adnan 04 Ağustos 2014

  Kesinlikle çorap dahi almam.

 • Adnan 16 Nisan 2013

  Maduriyetim hala giderilmedi.

 • Kiğılı Giyim Temsilcisi22 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

 • Adnan 22 Mart 2013

  Almış olduğum pantolonu bir defa giydim ve cep kenarlarında yıpranma oldu,akabinde aldığım mağazaya gittim ilgili yere gönderdiler ve cevap olarak kullanıcı hatası dediler.Sorarım bu cevabı yazan kişiye tek bir defa giymekle nasıl bu kadar hasar verebilirim ,ne kuru temizlemeye verdim nede yıkandı bu kadar kolay mı kazanıyoruz parayı maduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön