19 Şubat 2013

Kiğılı Giyim Pantolon Deforme Oldu!

Kiğılı'dan aldığım % 100 yün ve fiyat olarak daha pahalı olan Abdullah Kiğılı marka pantolonu giyerken dizüstü ve kalça bölgesinde dökülmeler oldu ve giyilemeyecek duruma geldi. Bunu Elbistan Kiğılı mağaza yetkililerine gösterdim ve merkeze göndermek için istediler. Ben de giyildiği için yıkatıp gönderdim.

Bunun için yıkama yapılmaması gerekirken yıkanmış dediler ve tekrar bozuk ürünü bana iade ettiler. Eğer yıkanmadan dolayı böyle bir bozulma olsaydı bölgesel değil her tarafında olurdu. Aynı pantolonun farklı rengini de almıştım, hiç yıkanmadığı halde o da aynı şekilde dökülmeye başladı. Bundan sonra Kiğılı dan ürün alırken kaliteyi değil, çin malına razı olmam gerektiğini anladım.

Erhan 109 Okunma

Cevaplar

  • Erhan19 Şubat 2013

    Zaten çözüm bulacaklarını düşünmüyordum ama yine de başkalarının da bunları bilmesi için yazdım. Eğer yıkanmadan olsaydı her tarafı deforme olurdu. Kullanıma bağlı deformasyonun nasıl olduğunu anlamadım, pantolonun nasıl kullanılacağını öğrenememişiz herhalde. Sadece bundan sonra Kiğılı ürünü almayacağım

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön