13 Şubat 2013

Kiğılı Giyim Pantolon Deforme Oldu!

yaklaşık bir buçuk sene önce samsun kutlukent kiğılı şubesinden düğünüm için aldığım takım elbisemin pantolonu en fazla 6-7 kez giymeme rağmen ağ yerinden deforme oldu ve yırtık oluştu.takım elbiseyi mağazaya geri götürdüm.

İnceleneceğini ve şahsıma bilgi verileceğini söylediler. Bu şikayeti yazmadan biraz önce telefon geldi ve takım elbisenin geri iade edileceğini ve kendi hatamdan dolayı böyle bir deforme gerçekleştiğini söylediler.

Gerçekten böyle büyük bir markanın bana bu şekilde dönüş yapacağı aklımın ucundan dahi geçmedi.sizin kalitenizden daha düşük hatta çok düşük markadaki takımlarımı senelerdir giymekteyim. kaliteli hizmet bu mudur. ilgilenmenizi bekliyorum.

Emrah 52 Okunma

Cevaplar

  • Emrah13 Şubat 2013

    çok yardımcı oldunuz çok teşekkürler.....alın takım elbiseniz de sizin olsun.....deforme olmadı ben yırttım......en yakın zamanda hukuksal yollara başvuracağım....

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön