21 Mart 2013

Kiğılı Giyim Kusurlu Ürününü Değiştirmedi!

30.01.2013'te aldığım kazağı 2 kez giydim ve henüz yıkanmamış olmasına rağmen tüylenme yapması sonucu kiğılı mağazasına götürdüm ve teste yolladılar, 15 güne haber veririz dendi ancak dönmediler 1 ay sonra uğraşlarım sonucu test cevabı geldi; "Yünlü ürün olduğundan tüylenme yapar, bişey olmaz" diyerek adeta dalga geçtiler, mailime dönmediler ve müşteri ilişkileri telefonundan da sonuç alamadım.

İlk defa bir markada bu kadar kısa sürede sorun çıkıyor ve üstüne hatalarını kabul etmiyorlar, kazağı mağazadan teslim almayacağım, kötü ürünlerini kendileri giysinler, bundan sonra çevremdeki herkesin kiğılıdan alışveriş yapmaması adına elimden geleni yapacağım

Selçuk 60 Okunma

Cevaplar

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön