Kiğılı Giyim Kalitesiz Ürün, Ürüne Sahip Çıkmama!

Serdar B. |

Yaklaşık 4 ay önce aldığım pantolon ağ bölgesinde inceldi ve yırtıldı. İncelemede yıkama hatası yaptığımı söylediler. Yıkama hatasını sadece ağ bölgesinde mi yapmışım. Niye sadece kığılıdan aldığım pantolonlar hep ağ bölgesinden yırtılıyor. 30 40 TL'ye aldığım pantolonda niye bu sıkıntı yaşanmıyor. Kığılı'da bir pantolona 70 80 TL ödüyorum ama sadece 4 ay giyebiliyorum ve malına sahip çıkmak yerine benim yıkama hatası yaptığımı belirtiyor. Hakkımı sonuna kadar arayacağımı bilmenizi istiyorum. Çünkü ben alışveriş yaparken daha önceki Kığılı'dan aldığım pantolonda bu sıkıntıyı yaşadığımı belirterek ağı sağlam bir pantolon istedim ve görevli arkadaş sıkıntı olursa değiştirme garantisi verdiğini belirtti.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  09:07

  Değerli Müşterimiz,

  Konuyla ilgili ürün test işlemleri gerçekleştirilmiştir. Üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilememiştir. Bu konuda tarafınıza bilgilendirme gerçekleştirilmiştir.

  Saygılarımızla,

 • 09 Eylül
  14:33

  Değerli Müşterimiz,

  Konuyla ilgili ürün test işlemleri gerçekleştirilmiştir. Üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilememiştir. Konuyla ilgili tarafınıza bilgilendirme gerçekleştirilmiştir.

  Saygılarımızla,

 • 07 Eylül
  10:17

  Değerli müşterimiz,

  Şikayetiniz üzerine size en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,