19 Ocak 2016

Kiğılı Giyim Kalitesiz Ürün.

2012 yılı sonunda 280 TL'ye suni deri mont aldım. Mevsimlik olduğundan bu zamana kadar toplamda 6 ay giymemişimdir. Montun sırt kısımında 2 adet 7-8 mm. ölçülerinde kabarma oluşmuştur. Firmaya konu hakkında bilgi verilmesine karşın verdiği cevap çok ilginç. Üretim ya da materyal kaynaklı hataya rastlanmadığı belirtilmiş, meydana gelen deformasyonun kullanıma ve zamana bağlı oluştuğu belirlenmiştir diye yanıt geldi. Montun malzeme kalitesi iyi olsaydı kısmi kabarma olmazdı. Ürün inceleme departmanın da görevli arkadaşlar, elinizi vicdanınıza koyup gerçekleri aktarın ve yazın. Marka almakta hata yaptığımı anlıyorum. 174 TL. Ya aynı montlardan alan kişi şu anda hatasız giymeye devam ediyor.

Cem 110 Okunma

Cevaplar

  • Cem19 Ocak 2016

    Kalitesiz ürünün testini yapan aletlerin ya kalibrasyonu bozuk ya da sizin kalite anlayışıniz değişmiş. Daha söylenecek söz yok. Hakkımı HelAl etmiyorum konuya ortak olanlar.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi19 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Konuyla ilgili ürün test işlemleri gerçekleştirilmiştir. Üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilememiştir. Konuyla ilgili tarafınıza bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla,

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi19 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sektördeki 78 yıllık deneyimimiz ve liderliğimiz ile sizlerden gelen her türlü geri bildirimi hediye olarak aldığımızı bilmenizi isteriz. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön