Kiğılı Giyim İade/Değişim Problemi.

Volkan U. |

Kiğılı Neo Marin mağazasından 3 adet gömlek satın aldım. Gömleklerin 3 adeti de %100 pamuktu. 1 tanesi kesinlikle ütü tütmüyor ve ceket girmeden dahi buruş buruş oluyordu.
Bu şikayet ile firmaya başvurdum ve bana pamuklu gömleğin ütü tutmayacağı konulu bilgilendirme göndermişler. Yılda ortalama 15 adet gömlek alan biri olarak ve B*** mağazacılıkta çalışmış biri olarak bunu bildiğimi ancak 2 tanesinde sıkıntı olmadığını ve 1
tanesinde bu probleme bağlı değişim istediğimi tebliğ ettim. Yenilediğim itirazıma tel ile dönüş yapan danışman arkadaşlar yine aynı konu başlıklı bana bilgilendirme yaptılar.
Bende 1 gömlek için kavga edemeyeceğimi ve bu gömleği Kiğılı mağazasına hediye ettiğimi tebliğ ederek telefonu kapattım. Gömleği teslim almadım. Mağazacılığı müşteri memnuniyeti üzerine kurduğunu iddia eden kuruma yakışmayan bir hareket oldu.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  14:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

  Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda, üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır.
  Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz.

  Saygılarımızla

 • 10 Ekim
  12:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Sektördeki 78 yıllık deneyimimiz ve liderliğimizle sizlerden gelen her türlü geri bildirimi hediye olarak aldığımızı bilmenizi isteriz.
  Konuyla ilgili gerekli araştımalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,