25 Şubat 2013

Kiğılı Giyim Gömlek Manşetlerinde Dikiş Hatası!

CarrefourSA Maltepe Park'ta bulunan Kiğılı mağazasından aldığım beyaz gömlekte 4-5 giyim sonrasında manşetlerindeki dikişlerde açılma oldu. Alırken de gömleğin kenar dikişlerinde hata olduğunu farkettim ancak orada çalışan personellerden bir tanesi dikişlerden çıkan ipleri keserek bunu kapatmaya çalıştı.

Ancak sonradan manşetlerindeki dikişlerinde açılma olduğunu farkettim. Kiğılı gibi saygın bir markadan böyle bir kalite kontrol hatası beklemezdim. Gömleğin şu anki manşet görüntüsü hiç de hoş değil.

Burak 60 Okunma

Cevaplar

  • Burak25 Şubat 2013

    Üzgünüm ama ben beğenip, giymeye başladığım ürünlerin fiş veya faturasını saklamıyorum, bana böyle bir uyarı da da bulunulmadı çalışanlarınız tarafından. Ben en yakın zamanda ürünü mağazanıza teslim ederim ancak benden teslim esnasında fiş veya fatura talep edildiği takdirde hakkımı başka kanallar üzerinden aramak zorunda kalacağım. Teşekkürler. Burak Keskin

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürünleriniz, Merkezimize gelip Ürün Müdürleri tarafından incelenmeden ürününüz ile ilgili olarak herhangi bir şey söylememiz mümkün değildir. Bu nedenle ürünlerinizi fiş/faturası ile birlikte en yakın mağazamıza, merkezimizde incelenmesi için teslim etmenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön