09 Mayıs 2013

Kiğılı Giyim Elbisemin Rengi Soldu!

Ben her türlü marka kullanmama rağmen böyle bir sıkıntı görmedim. Antalya kiğılı avm den aldığım kullanımı 1 yılı bile doldurmadığı abdullah kiğılı takım elbisemin rengi soldu ve pantolonu koltuğa otururken yırtıldı. Mağzaya ve fabrikaya başvurmama rağmen ürün değiştirilmedi. Fabrikanın verdiği cevap şu ;ürün çamaşır makinasında yıkandığından dolayı yıpranmıştır.

Bunun üzerine yine kiğılı müşteri hizmetlerini aradım aynı cevabı aldım. Ben neyin nerede yıkanacağını çok iyi bilen bir kullanıcıyım afrika gibi bir kıtada bile kuru temizleme yaptırmış biriyim. Ben bu konuda sesimizi duyan bir yetkilinin bu mağduriyetimizin giderilmesi hususunda yardımlarınızı talep ediyorum.

Yunus 66 Okunma

Cevaplar

  • Yunus10 Mayıs 2013

    kusura bakmayın GEREKEN YAPILAMADIĞI MÜDDETCE GEREKLİ MAKAMLARA BELGELERLE ÇIKACAĞIM kullanım hatası derken ne hatası yapmışım onu da uzmanlarınız tespit etmişlerdir kesin nasıl olurda bir pantolon koltuğa otururken yırtılabilir.Nasıl olur da benim iyi veya kötü kullandığımı zan altında tutarak kullanılmış veya kullanılmamış dersiniz Bu konuda büyük haksızlık yapıyorsunuz en iyisinden en pahalısından alalım diyoruz yaşadığımız durumlara bakarmısınız ...Pantolon yırtılıyor efendim yanlış kullanımlardan bahsediyorsunuz .Bey efendiler 10 ülke gördüm bukadar anlamsız cevap veren birisini daha göremedim.BU KONUYU bütün ilgili makamlara TÜKETİCİ DERNEKLER BİRLİĞİNE İLETECEĞİMDEN HİÇ KUŞKUNUZ OLMASIN .bu ürün değişene kadar gerekeni yapıcam. Saygılarımla

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla, KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön