21 Şubat 2013

Kiğılı Giyim Dizleri Beyazladı!

Yaklaşık 3 ay önce başakşehir olimpa avm deki mağazadan 119 tl ye aldığım siyah pantolon iki giyimden sonra arkadaşlarım tarafından pantolonun dizlerinin beyazladığı uyarısı aldım. üçüncü kez giymeden kiğılı mağazasına giderek değişim talebinde bulundum.

15 gün sonra pantolonun değişim olacak kadar beyazlamadığı ve değişim olmayacağı telefonu geldi. biraz daha giyip beyazlamasını bekleyemem çünkü ikinci değişim müracatı alınmıyor. yazık. . yakışmadı size pantolonu inceleyen görevli arkadaşlar. kiğılıya zarar veriyorsunuz. sizin yüzünüzden artık giymeyeceğim kiğılı....

Emine 513 Okunma

Cevaplar

  • Emine21 Şubat 2013

    yaklaşık 3veya 4 ay önce başakşehir olimpa avm deki kiğılı mağazasından 119 tl ye aldığım pantolon iki giyimden sonra diz kısmı renk atmaya başladı. hatta üçüncü kez giydiğimde arkadaşlarım tarafından uyarıldım. değişim için ürünü teslim ettim. 15 gün sonra beni telefonla arayarak pantolonun değişime sebep olacak kadar renk atmadığını beyan ettiler. beyazlaması için biraz daha kullanmam gerekecek. ama değişime ikinci kez gönderilemez dediler. çok üzüldüm. bu kararı veren görevli umarım vicdanen rahattır. tepkimi artık kiğılıdan giyinmeme ve giyen arkadaşlarıda vazgeçirme adına olacaktır. yıllardır kiğılıdan giyindiğim içinde çok üzüldüm. bunu haketmedikki.

  • Emine21 Şubat 2013

    kullanım hatasını müdürünüz hangi kriterlere göre değerlendiriyorki.almış olduğum pantolon iki kez giyilmiş.aldığım tarih belli.daha kuru temizlemesi bile yapılmadıı.el insaf.bana telefon açan görevli böyle demedi.ürün değişime tabi olacak kadar renk atmamış dendi.sizler kendinizle bile çelişiyorsunuz.ifadeler biribirini tutmuyor.mağazadaki görevliler dahi kesin değişime tabi olur dediler.siz neden üzülesinizki.üzülen ve mağdur olan bizleriz.

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla. KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön