Kiğılı Giyim Çeken Ürün!

Mustafa Kemal T. |

Kiğilı' dan bir buçuk ay önce almış olduğum hırka çekti. Bende ürünü aldığım yere geri götürdüm ve fabrikaya yollandı. Ürünü makinada yüksek derecede yıkadığımı iddaa ettiler. Yıkadım evet ürünü fakat 20 derecede 30 dakikalık en kısa programda yemin ederim ki. Sonra da bu ürünün %60 ı koyun tüyü elde yıkamanız gerekiyordu dediler. Bende ürünü geri almadım bıraktım orada. Hangi yüzyılda yaşıyoruz allah aşkına makinanım da zaten elde yıkama programı kullanıldı.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Kemal T.
  18 Mart
  16:48

  Kiğilıdan aldığım ürün ile ilgili ne geri bir geri dönüp arama gereksinimi bile duymadılar. Bu tavırlarından ötürü kiğilı yı kınıyorum. Ben Türkiyenin önde gelen kurumlarından 15.000.000 personele sahip olan Türk Telekom firmasında çalışmaktayım bu ürün ile ilgili davranışınızı tüm çalışma arkadaşlarımla tüm bölge ofislerimiz, müdürlüklerimiz ve bayilerimizle infomuz üzerinden paylaşacağım. Yapmış olduğunuz bu terbiyesizliği sizlere çok ağır ödeteceğim...

  Ayrıca ürün ile ilgili onaylanmış bir analiz raporunuzu istemekteyim.. Yani yapmış olduğunuz inceleme sonucunu neye göre değerlendirdiğiniz gösteren bir belge istiyorum. Aldığım belge ile birlikte hakkımı mahkemede arayacağım...

 • Mustafa Kemal T.
  14 Mart
  16:54

  Yalanında böylesi yani ürünü cuma günü verdim çarşamba günü geri almamı söylediler. Biz sadece kiğili dan alış veriş yapan insanlar değiliz sonuçta. Sararından da alışveriş yapıyoruz, Damattan da yapıyoruz. Böyle rezillik görmedim ömrü hayatim da. Ayrıca hangi devirde yaşıyoruz allah aşkına elde çamaşır yıkama diye bir şey kaldı mı bu devirde. Makinaların zaten elde yıkama programları bulunmakta. Kiğili bu işin çok gerisinde kalmış anlaşılan.

 • 14 Mart
  15:45

  Değerli Müşterimiz ;

  Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

  Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir.

  Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır.

  Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz.

  Saygılarımızla.


  KİĞILI GİYİM TİC. A.Ş.