19 Aralık 2015

Kiğılı Giyim %100 Yün Ürün Pamuklandı!

İstanbul Marmara Forum Kiğili Giyim mağazasından sırf ürün satabilmek amacıyla kilolu olmama rağmen %100 yün olan bir takım elbise sattılar bana. Çoğu kimse bu tarz bir kumaşın nasıl yıpranacağını ve nasıl giyilmesi gerektiğini bilmez. Aldığım takım elbiseyi 1 defa giydim daha sonra giymek istediğimde pantolonundaki ağ kısmında pamuklanma olduğunu gördüm. Mağazaya götürdüm ve merkeze yollandı. Daha sonra ürün geldi ve bir not vardı. Notta pamuklanmanın sürtünmeden kaynaklandığı yazıyordu ve değişim olmayacağı yazıyordu. Tekrar yollattım ve tekrar aynı cevabı aldım. Yani koskoca firma 54 beden bir kişinin bacaklarındaki sürtünmeyi öngörememiş.

Nazif 833 Okunma

Cevaplar

  • Nazif19 Eylül 2016

    Öncelikle kullanıcı hatası dediğiniz üründe kilolu olmam sebebiyle deformasyon oluştu. Hem firmanız hem de çalışanlarınız kilolu insanların kullanacağı ürünler konusunda duyarlı olmuş olsaydınız ne ben ne de başka şahıslar mağdur olmazdı. Amacınız sadece para kazanmak olup müşteri memnuniyetini düşünmediğiniz tavrınızdan belli oluyor. Bu olay benim için sonucu kötü de olsa tecrübe oldu. Unutmayın ki sizden ürün alan insanlar paralarını sizin gibi insanları kandırarak kazanmıyor bu sebeple o ürünlere verilen para alın teridir. Ama siz bunu nereden bileceksiniz ki... ...

  • Kiğılı Giyim Temsilcisi19 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi Kiğılı'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürününüz merkezimize gelmiş ve Ürün Müdürleri tarafından incelenmiştir. Yapılan araştırmalarda meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön