07 Şubat 2014 #2279447

Kifidis'ten Aldığım Ayakkabının Dikişi 3 Ayda Patladı

Kifidis'ten aldığım kreş ayakkabısının sol tekinin üst dikişleri tam 3 ayda patladı. Çocuğumun hiç bir ayakkabısı 4 yaşına kadar asla yırtılmadı ancak 3 katı fiyatına aldığım Kifidis ayakkabısı 3 ayda kullanılamaz hale geldi. Bir daha asla.

Fırat 1.709 Okunma

Cevaplar

  • Kifidis Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Tüketicinin bundan sonraki tercihlerine elbette saygı duyuyoruz. Ancak, Tüketici Hakem Heyeti'ne konuyu götürmeme ısrarını da anlayamıyoruz. Neticeten, Sayın Heyet'in Bilirkişisinin kararı hangi yönde olursa olsun, kararı burada da açık ve net şekilde de paylaşırız. Devamında, söz konusu ürünü ithal ettiğimiz firmaya da konuyu aksettirir ve hata varsa gereken önlemlerin alınmasını sağlarız. 95 yıldan beri verdiğimiz hizmetler neticesinde mutlu olan ve yüz binlerce tüketicimiz bizim en büyük referansımızdır. Saygılarımızla KIFIDIS A.Ş.

  • Fırat13 Şubat 2014

    bir daha asla kifidisten alışveriş yapmayacağım.

  • Kifidis Temsilcisi10 Şubat 2014

    Şikayete konu ürün tarafımızca incelenmiş olup, malzemeden veya üretimden kaynaklı herhangi bir hata tespit edilememiştir. Sayın tüketicimize daha önce de belirttiğimiz gibi, konuyu Tüketici Hakem Heyeti'ne götürebilir, Sayın Heyetin yaptıracağı Bilirkişi incelemesi sonucu vereceği kararı saygı ile karşılayacağımızı yinelemek isteriz. Saygılarımızla KIFIDIS A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön