22 Ocak 2014 #2247402

Kifidis'ten Aldığım Ayakkabı Ayağımı Burktu

25/11/2013 tarihinde Caddebostan mağazasından alınan 40602 ürün kodlu ayakkabı mağaza çalışanlarının önerisi üzerine 339 TL' ye alınmıştır. Fakat 20 gün sonra ayakkabının genişleyip ayağımı döndürmesi sorunuyla karşılaşılmış ayrıca tabanın yana kaymasından dolayı ayağım birkaç defa burkulmuştur.


Bunun üzerine ayakkabıyı 06/01/2013 tarihinde sorunu Caddebostan mağazasına bildirdim. Ayakkabıyı analiz üzerine teslim aldılar. Bir hafta sonra ayakkabıda sorun olmadığı benim yan bastığım söylendi. Değişim kabul edilmemiştir. Fakat ayağımda herhangi bir ortopedik bir sıkıntı bulunmamaktadır. Daha öncede hiçbir ayakkabıda böyle bir sorun yaşanmamıştır. Kifidis malını satana kadar güzel.

Ayşe 1.683 Okunma

Cevaplar

  • Kifidis Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimizin ürünü detaylı şekilde incelenmiştir. Üründe imalat veya malzemeden kaynaklı herhangi bir hata tespit edilmemiştir. Bu sebeple iade talebi kabul edilmemiştir. Tüketicimizin Hakem Heyeti'ne başvurma hakkına sahip olduğunu ve Sayın Heyet'in vereceği kararı saygı ile karşılayacağımızı bir kez daha buradan belirtmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön