14 Temmuz 2015

Kifidis Mağazası Çalışanları Müşteriye Karşı Saygısız!

Dün eşim ve kardeşleri Alsancak Kifidis Mağazasına alışveriş yapmaya gitmiş ve buradaki erkek bozuntusu çalışanların küstahça davranışlarına ve sözlerine maruz kalmışlar. Kifidis yakınlarımızla yıllardır ürünlerini alıp kullandığımız bir markadır, şu saatten sonra benim ve yakınlarımın bu marka ürünlerini satın almayacağı bilinmelidir.

Firma olarak bu çalışanlara gerekli cezanın verilmesinin daha fazla müşteri kaybetmemeniz açısından olumlu olacağı kanaatindeyim. Muhafazakar giyimli insanların Kifidis mağazasından alış veriş yapamayacağını düşünen bu cahiller bilmeliler ki, eşlerimizin sadece kullandıkları çantalar onların kazandıkları aylık ücretleri kadardır.

Mustafa 3.368 Okunma

Cevaplar

  • Kifidis Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Sayın Tüketici, Konu hakkında İzmir Alsancak mağaza Çalışanları ile görüşülmüş ve kamera kayıtları incelenmiştir. Personele gerekli uyarılar yapışmakla beraber, Personel için ceza uygulaması değil Müşteri ilişkileri, Perakende satış ve insan piskololojisi vs.. konularında düzenli eğitimler verilmektedir. Tüketicilerimizin Giyimi, Ten rengi, Dili, Dini, Irkı değil firmamızdan aldığı hizmet sonrası memnuniyeti bizim için önem arzetmektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön