04 Şubat 2015

Kidzania Çocuğunuza Yazık Etmeyin!

Dün yeğenim ve oğlumla Kidzania' ya gittik. Güya çocuklar meslekleri öğreneceklerdi. Onun yerine Kapitalist düzenin ne olduğunu ve kontrol altına alınmadığında işin hangi noktalara gidebileceğini gördüler. Kalabalıktan, 4 saat boyunca sadece 4 aktivite ye girebildiler, onlar da girmek istedikleri aktiviteler değil, boş bulabildikleri. Her istasyonun kapasitesi belli, genellikle 6-8 arası,aktivite sayısı da belli, sırf bunlar üzerinden bile basitçe içeriye ne kadar çocuk girebileceğini hesaplarsınız. Her aktivitenin önünde min. 10-15 kişilik sıra var, bu bir çocuğun her aktivite için yaklaşık 20-40 dk. Sıra beklemesi demek, insafsızca. Bu mantık değişmedikçe çocuğunuzu götürmeyin.

Bekir 2.971 Okunma

Cevaplar

  • Bekir 13 Şubat 2015

    Müşteri hizmetlerinden bir bayan arayarak yaşanan sorunun sömestr nedeniyle kaynaklandığını iletti. Bende kendilerine, bu hesabın kolay olduğunu, ama yapmadıklarını iletti. Kendisi de, yaşanan mağduriyeti gidermek için, ücretsiz tekrar beklediklerini iletti. Yani, sorun çözmeye yönelik bir yaklaşım değil, şikayet edenin ağzına bir parmak bal çalma anlayışı. Örneğin aynı gün orada olan tüm müşterilerini arayıp davet edecekler mi ya da içeri alacakları kişi sayısı ile ilgili yapıyı değiştirecekler mi. tabi ki hayır, bu anlayış değişmediği sürece de ben çocuğumu götürmeyi düşünmüyorum.

  • Kidzania Temsilcisi06 Şubat 2015

    Sayın Bekir Özdil, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılarak,en geç 2 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. Paylaşımınız için KidZania İstanbul adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, KidZania İstanbul Müşteri İlişkileri Yönetimi [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön